GTA 4 "A requiren security module cannot be actived" sorunu

alperkaya91

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıda fotoğrafını paylaştığım hatayı alıyorum. Bir türlü çözümlendiremedim
karşılaşıp çözmüş olanlar bir yardımcı olabilir mi?
hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
steam dan aldım oyunu hocam
Eğer netiniz hızlı ise silip tekrar indirmenizi tavsiye ederim. Eğer öyle bir imkanınız yoksa oyuna LaunchGTA4 gibi bir exe olması lazım ondan gir. Sonrada steam in önceden oyuna girmen için verdiği kodu kullan. Çözülmesi gerekir. Eğer olmazsa işletim sistemine göre Recep abinin GTA4 sorunsuz çalıştırma konularına gir

Eğer netiniz hızlı ise silip tekrar indirmenizi tavsiye ederim. Eğer öyle bir imkanınız yoksa oyuna LaunchGTA4 gibi bir exe olması lazım ondan gir. Sonrada steam in önceden oyuna girmen için verdiği kodu kullan. Çözülmesi gerekir. Eğer olmazsa işletim sistemine göre Recep abinin GTA4 sorunsuz çalıştırma konularına gir
sildim tekrar yüklüyorum şuan fakat olucağını düşünmüyorum 6.nesil intel işlemcisinden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyorum yardımınız için teşekkür ederim.

@Recep Baltaş oyunu tekrar yükledim aynı hata tekrar verildi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı