Çözüldü GTA 4 bitirilmiş Save dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Save dosyası indiriyorum ama aktif olmuyor. %100 olsun olabilirse. Bir de nasıl aktarıldığını ve oyun içi aktif edildiğini yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyayı belgeler/ Rockstar games/ GTA IV. Ondan sonra Save Games klasörünü göreceksin. Onun içindeki dosyalarla benim dosyalarımı değiştireceksin. Bu kadar.

Bu 2 dosyayı indir, benim kendi Save Game dosyam.

C:\User\kullanıcı adı\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames kısmına indirdiğiniz klasörü masaüstünde çıkartıp bu konuma atın.

Eğer steam den complete edition ı aldıysanız bu adrese: C:\Users\"Kullanıcı Adı"\Documents\Rockstar Games\GTA IV\Profiles\SC_NUMBER

C:\User\kullanıcı adı\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames kısmına indirdiğiniz klasörü masaüstünde çıkartıp bu konuma atın.

Eğer steam den complete edition ı aldıysanız bu adrese: C:\Users\"Kullanıcı Adı"\Documents\Rockstar Games\GTA IV\Profiles\SC_NUMBER
sc number yok. Oyun orjinal
6E7C810C adlı bir dosya var.

Dosyayı belgeler/ Rockstar games/ GTA IV. Ondan sonra Save Games klasörünü göreceksin. Onun içindeki dosyalarla benim dosyalarımı değiştireceksin. Bu kadar.

Bu 2 dosyayı indir, benim kendi Save Game dosyam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kankam; dosyayı belgeler/ rockstar games/ GTA IV. ondan sonra save games klasörünü göreceksin onun içindeki dosyalrla benim dosyalarımı değiştireceksin bu kadar.

bu 2 dosyayı indir benim kendi save game dosyam
Vayyy, be. Duygulandım. Teşekkürler !

Yeni konular

Geri
Yukarı