GTA 4 Mobile çıkacak mı?

Daha bilgisayara adapte olamayan bir oyun telefona mı adapte olacak? Aynı zamanda çıksa hiçbir telefon onu 60 FPS veya üstü oynatamaz. Ve kullandıkları oyun motoru farklı onu telefona adapte etmek kat ve kat daha zor olacaktır. Yani kısaca belki 10-20 sene sonra gelir ve oynarsın😄(ki büyük ihtimalle o süre içinde GTA 4 unutulacak)

Tam karar olmadığı doğru ama büyük ihtimalle.

3 4 yıla büyük ihtimalle gelir teknoloji ilerledikce ve daha 20 30 yıllıl oyunlar hatırlanıyor ise GTA 4 unutulması mümkün değil gerek hikayesi olsun seveni çok.

Tam karar olmadığı doğru ama büyük ihtimalle.(ki gelse bile büyük para kazanmazlar ve şirket hiç memnun kalmaz, o yüzden hiç sanmıyorum.)

Ustam san andres vb oyunlarda para kazanmadılar mı?

3 4 yıla büyük ihtimalle gelir teknoloji ilerledikce ve daha 20 30 yıllıl oyunlar hatırlanıyor ise GTA 4 unutulması mümkün değil gerek hikayesi olsun seveni çok.
Unutulur dememin sebebi GTA 4 çoğu kişinin önemsemediği bir oyun. Kime GTA 4 daha iyi desem GTA 5 daha iyi diye sinirlendi bana. Yoksa bana göre GTA 4, 5'ten bile daha iyi. Tek sorunu optimizasyon herkeste onla dalga geçiyor zaten ne zaman GTA 4'ü ağzıma alsam.

Unutulur dememin sebebi GTA 4 çoğu kişinin önemsemediği bir oyun. Kime GTA 4 daha iyi desem GTA 5 daha iyi diye sinirlendi bana. Yoksa bana göre GTA 4, 5'ten bile daha iyi. Tek sorunu optimizasyon herkeste onunla dalga geçiyor zaten ne zaman GTA 4'ü ağzıma alsam.

GTA 5 daha hoşuma gitmiştir her zaman ama GTA 4 çıkarırlar optimize sorunlu olsa bile.

Ustam san andreas vb. oyunlarda para kazanmadılar mı?
Bir çok kişi APK indirdi zaten ama kazandılar. Tabi bu bilgisayardaki versiyonundan daha fazla kazandığı gerçeğini değiştirmiyor. Aynı zamanda GTA serisinde çok iyi olmasına rağmen çok dışlanan oyundur GTA 4 bana göre. San Andreas, Vice City, vb. oyunlar en azından klasik sevilen oyunlardan.

GTA 5 daha hoşuma gitmiştir her zaman ama GTA 4 çıkarırlar optimize sorunlu olsa bile.
Aslında GTA 4'ün sevilmeme sebeplerinden biride yapımcıların üşengeç olması. Yani konsol oyununu bilgisayara koyup WASD tuşlarını vs. ekleyip göndermişler resmen. Hiç kimse çıkıp "Bu oyunda sorun var çok kasıyor ve kullanıcıların bir sürü şikayeti var" dememiş. Uğraşmamışlar kısaca.

Birçok kişi APK indirdi zaten ama kazandılar. Tabii bu bilgisayardaki versiyonundan daha fazla kazandığı gerçeğini değiştirmiyor. Aynı zamanda GTA serisinde çok iyi olmasına rağmen çok dışlanan oyundur GTA 4 bana göre. San Andreas, Vice City, vb. oyunlar en azından klasik sevilen oyunlardan.

4 5 yıl sonra burada bir daha görüşelim 😁

Geri
Yukarı