Gta 4 Multiplayer Sorunu

• Konuyu başlatan Hard
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 4B

Hard

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller diliyorum.

Bir kaç saat önce Steam'den Gta 4 aldım. Multiplayere girmek istediğimde ''Çoklu oyun oynamak için Windows Live giriş yapmalısınız.'' dedi , fakat zaten giriş yapmıştım. Bir arkadaşım sunucuların kapandığını söyledi , sizce bundan dolayı mı? Veyahut sunucular kapandı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz önce kontrol ettim. Sorunsuz bir şekilde giriyorum. Sizde bir problem var. Windows live hesabınızı yenilemekte fayda var veya yanlış giriyor olabilirsiniz.

Evet arkadaşın dediği gibi Games for Windows yüklü değil ise yükleyin.
Steam'den kütüphaneye gir. Gta 4'ün üzerine sağ tıkla bir pencere açılacak. Orada üstte "YEREL DOSYALAR" adlı başlığa tıkla. En alta kutucuklarda şu yazacak : " Oyun Ön Belleğinin Bütünlüğünü Doğrula."

Son düzenleyen: Moderatör:
abi sen giriş yapabiliyor musun deneyebilir misin
xbox ın sitesinde kodu onyalatamıyorum oyun içindede onylatamıyorum steam de yorumlarda da arkadaşlar belirtiyor
ben uyuz oldum oyunu local profile den açıp oynadım belki sunucular açılır diye ama açılmadı xbox ın sitesinde kodu yazdığımda bir hata meydana geldi daha sonra tekrar deneyiniz diyor youtube da "gta 4 online" yazıp aratıyorum filitrelerden son 1 hafta yı seçiyorum gta4 multiplayer oynayanlar var be nasıl iş anlamadım ben 40 yılın başı bir oyun aldım multiplayer takılırım diye o da olmadı şansıma tüküreyim
Abi bununla ilgilenmeni istiyorum lütfen param boşa gitmesin lütfen bu konuyla ilgilen ben nerelere başvurabileceğimi bilmiyoru lütfen yardım et

Dosya Ekleri

• Adasdsız.png
    Adasdsız.png
    25,7 KB · Görüntüleme: 326
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı