Gta 4 Online Hala Dolu Mudur ?

Gensoru

Hectopat
Daha fazla  
Evet gene ben :D (Şaşırmış gibi yapın) şimdi ben birazdan D & R gidecem.Gta 4 ün komik bir fiyati var.Oyunun online'i hala dolu mudur ? Bilgi sahibi olan kişiler aşağıya yorum yaparlarsa sevinirim.Bol FPS'li oyunlar hepinize..

@Cengiz E. orası öyle de gt640 128bit ekran kartı var (2gb).Haz alabilir miyim ki oyundan ? Can You Run It te minumum sistem gereksinimi kaldırıyor.Ama 1440x900 mediumda akıcı bir şekilde oynayacağımı sanmıyorum. @Recep Baltaş Recep abi sence gt 640 2 gb ile gta 5 i 1440x900 medium veya 1280x720 mediumda oynaya bilir miyim akıcı ?

@Cengiz E. orası öyle de gt640 128bit ekran kartı var (2gb).Haz alabilir miyim ki oyundan ? Can You Run It te minumum sistem gereksinimi kaldırıyor.Ama 1440x900 mediumda akıcı bir şekilde oynayacağımı sanmıyorum. @Recep Baltaş Recep abi sence gt 640 2 gb ile gta 5 i 1440x900 medium veya 1280x720 mediumda oynaya bilir miyim akıcı ?
Mevcut ekran kartı ile orta ayarlarda oynayacağını zannediyorum ama Recep Ağabeye danışmakta fayda var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı