GTA 4 Online oynanıyor mu?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar ben 1-2 sene önce GTA 4'ü torrentten crack indirmiştim ve oyun çok sorunluydu. Ve Windows Live oturumu açmam gerekiyordu ama oyun orijinal olmadığı için açamıyorum. YouTube'den Windows Live oturum açma videolarını 5-10 defa izleyip en sonunda bir CFG gibi bir şeyle çözmüştüm hatayı. Size sorum ben yılbaşı indirimde arkadaşımla Steam'dan GTA 4 Complete Edition alsam arkadaşımla Online girebilir miyim? Eğer Online varsa oyunun içinden Online giriliyor mu yoksa MTA gibi bir program mı indirmek gerek? Oyunu alıp indirsem gene Windows Live hatası verir mi? (Not: Korsana destek vermiyorum. Sadece geçen senelerde Steam diye bir şey olduğu bilmiyordum o yüzden internetten indirdim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam açıkçası 100TL GTA 4'e vericeğinize GTA 5'i indirimde alın derim. GTA 4 daha hala optimize özürlü bir oyun. Ha ben GTA4'ü GTA 5'den çok seviyorum diyorsanız(ki ben öyleyim en çok sevdiğim GTA oyunu GTA4) korsan devam edin derim.

Hocam keşke PC kaldırsa GTA 5'i oynarım. Zaten Epic Games bedava verdiğimde oradan almıştım ve indirdiğimde 15 FPS vardı. Ama GTA 4'de 45 FPS alıyorum. Keşke Online kapanmasaydı :(

Hocam açıkçası 100TL GTA 4'e vericeğinize GTA 5'i indirimde alın derim. GTA 4 daha hala optimize özürlü bir oyun. Ha ben GTA4'ü GTA 5'ten çok seviyorum diyorsanız(ki ben öyleyim en çok sevdiğim GTA oyunu GTA4) korsan devam edin derim.

Korsan kötü bir şey ben aldım şu an mis akıyor eğer sevip oynadığın ve bütçeni zorlamayan fiyatlı bir oyunu seviyorsan onu almalısın yani. Bir de indirimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı