Çözüldü GTA 4 Social Club Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MMeeLLiiHH

Hectopat
Steam'den aldığım GTA IV ile ilgili birkaç problemim var. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Play'e basınca Social Clup açılmıyor.
  • Ürün anahtarı kodunu yazacak yer yok.
  • Save kısmından oyun kayıt edilmiyor.

Çözüm
Çözüldü. Recep Baltaş'ın Windows10 GTA 4 videosundakileri yapmanıza rağmen çalışmıyorsa GTA 4'ün yüklü olduğu klasörden GTAIV olan uygulama dosyasına sağ tıklayıp özelliklere tıklayın, sonra uyumluluk kısmından Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğine tik koyup tamam deyin. Bende bu şekilde sorunsuz açılıyor oyun. Save Game yapılmıyordu, silip tekrar yükledim düzeldi ama Social Club halen çıkmıyor. Oyun orijinal Steam oyunudur, ayrıca FPS probleminiz varsa Recep Hocanın şu videosundan sorunu çözebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Birkaç gün önce GTA IV'ü yükledim fakat oyunu yüklemeden önce Games for Windows Live'ı kurdum. Bana Social Club'ı ne otomatik kurdu, ne de ben indirdim. O olmadan da çalışıyor yani, galiba 2016'da gelen 1.0.8.0 güncellemesi ile ilgili.

Çözüldü. Recep Baltaş'ın Windows10 GTA 4 videosundakileri yapmanıza rağmen çalışmıyorsa GTA 4'ün yüklü olduğu klasörden GTAIV olan uygulama dosyasına sağ tıklayıp özelliklere tıklayın, sonra uyumluluk kısmından Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğine tik koyup tamam deyin. Bende bu şekilde sorunsuz açılıyor oyun. Save Game yapılmıyordu, silip tekrar yükledim düzeldi ama Social Club halen çıkmıyor. Oyun orijinal Steam oyunudur, ayrıca FPS probleminiz varsa Recep Hocanın şu videosundan sorunu çözebilirsiniz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı