GTA 4 Steam'den açınca Rockstar Games Rockstar logosunda kalıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

fakezhl

Hectopat
Yer
Afganistanda big boss ile birlikte
Daha fazla  
RAM
8 gb
Ekran kartı
amd radeon 8750m hd graphics
Anakart
pacerdbell
İşlemci
i5 4200
Evet başlıkta da anlatıgım gibi olay şöyle başladı GTA 4 ben 3 gün önce falan aldım ondan sonra indirdim falan oyuna bastım sonra Rockstar logosu geldi karşıma sonra orada öyle kaldı ne kadar bekledim açılmadı.

1647443208042.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet başlıkta da anlatıgım gibi olay şöyle başladı GTA 4 ben 3 gün önce falan aldım ondan sonra indirdim falan oyuna bastım sonra Rockstar logosu geldi karşıma sonra orada öyle kaldı ne kadar bekledim açılmadı.

Eki Görüntüle 1333760

Windows Defender Launcher.exe'yi virüs olarak aygılayıp engelleyebiliir. Defender'dan koruma geçmişine bakın ve GTA 4 veya Rockstar Launcher ile alakalı dosyalara izin verin.

GTA 4 için alışıla gelmiş bir hata, Rockstar olduğu gibi hala eski oyunları düzeltmiyor. Ya iade edin ya da YouTube'daki videolardan şansınızı deneyin.

GTA 4 için alışıla gelmiş bir hata, Rockstar olduğu gibi hala eski oyunları düzeltmiyor. Ya iade edin ya da YouTube'daki videolardan şansınızı deneyin.

YouTube takilerin hepsi crack hocam bende crack indirsem sıkıntı falan çıkar mı yani sonuçta oyunu aldım yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı