Çözüldü GTA 4: TLAD "Roman's Holiday" görevinde çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Arkadaşlar Roman arabadan inip kaçtığı esnada oyun çöküyor. Bir çözümü var mı? Görüntüyü 60Hz'e sabitlemeyi denedim fakat işe yaramadı.
@Terrlian hocam geçen başka bir GTA 4 sorunumun altında yardımcı olmuştunuz. Bunun için de bir çözüm yolu biliyor musunuz?
Screenshot_11.png

Çözüm
Hocam en basit olarak yönetici olarak çalıştırdınız mı?

Hocam vallahi şimdi aynı anda 3 şeyi denedim. Hangisi çözdü bilmiyorum 😃. Oyun Türkçe yamaydı oyun dosyalarını doğrulattım ilk, sonra yönetici olarak çalıştırdım, Roman'ın araçtan indiği yere geldiğimde de CPU 0'ı etkin yaptım sadece.
Arkadaşlar roman arabadan inip kaçtığı esnada oyun çöküyor. Bir çözümü var mı? Görüntüyü 60Hz'e sabitlemeyi denedim fakat işe yaramadı.
@Terrlian hocam geçen başka bir GTA 4 sorunumun altında yardımcı olmuştunuz. Bunun için de bir çözüm yolu biliyor musunuz?
Eki Görüntüle 1720300

Hocam vallahi şimdi aynı anda 3 şeyi denedim. Hangisi çözdü bilmiyorum 😃. Oyun Türkçe yamaydı oyun dosyalarını doğrulattım ilk, sonra yönetici olarak çalıştırdım, Roman'ın araçtan indiği yere geldiğimde de CPU 0'ı etkin yaptım sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı