GTA 4 union Drive görevinde loading takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Joshua Graham

Hectopat
Yer
Ganton
Daha fazla  
Oyun orijinal, ne yaptıysam olmadı. Sabit FPS'yi açtım Autosave'yi kapadım. Yamayı sildim. İnternetteki her şeyi yaptım. Ama çözülmedi. Yardımcı olabilecek var mi?
Çözüm GTA4.exe sağ tık. Özellikler - Uyumluluk - Tam ekran iyileştirmesini devre dışı bırağın yanındaki kutuya tik koyup uygulaya basın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba konuya sonradan yazıyorum ama umarım dönüş yaparsınız. Steam'den aldım bende çözüm çalışmıyor yardım eder misiniz tüm çözümleri denedim.

Hocam merhaba konuya sonradan yazıyorum ama umarım dönüş yaparsınız. Steam'den aldım bende çözüm çalışmıyor yardım eder misiniz tüm çözümleri denedim.
Hocam yeni gördüm kusura bakmayın. Dediğim çözümler olmuyorsa Youtube da Downgrade yada oyunu oynanabilir yapma rehberlerine bakabilirsiniz.

yeni bir metin belgesi açıp içine bunları yapıştırın
-availablevidmem 3.0
-framelimit 0
-norestrictions
-nomemrestrict
ardından farklı kaydet deyip dosyanın ismini commandline.txt yapıp kaydete basın. Kaydedilen dosyayı oyunun dosyalarının içine atın ve gta 4 ü çalıştırın sorun düzelecektir.

Geri
Yukarı