GTA 4 vs GTA 5

Zaten online pek oynayan değilim , mekanikler benim için çok önemli böyle gerçekten oradaki kişi benmişim gibi hissetmek istiyorum.
O zaman GTA5'i yerden yere vuran bir oyun. Gerçekçilikte iki oyun arasında yakınlık bile yok. GTA 4 çok üstün.

Gta 4 İndirimde 200 TL'ye kadar düşüyor dolar kuruna göre eder mi etmez mi alacak olana kalmış bir şey. Ama bence bana göre GTA 4 Online dışı GTA 5'ten daha iyi bir oyun hikaye olarak oynanış olarak her şeyiyle ama GTA 5 de kötü değildir harika ama hikaye olarak ortalamanın altında.
GTA 5 zaten var bende ancak 3.89 dolara düştüğü için almak istiyorum.

Zaten Online pek oynayan değilim, mekanikler benim için çok önemli böyle gerçekten oradaki kişi benmişim gibi hissetmek istiyorum.

GTA'lardaki arcade kafası yok genel anlamda fiziklere ve gerçekciliğe önem veren bir oyun GTA 4. arcade arıyorsan tatmin etmeyecektir ama dersen ki fizikleri severim dersen on numara oyun.

Bence hala GTA 4 oynanacak bir oyun ama gidip de para verilir mi?
İndirime giriyor çoğu zaman. İndirime girince alırsın. 6 ay önce 30 liraya almıştım :D . Kral oyundur bu arada. Onlinesini de oynadım fakat online tarafından ne yazık ki yetersiz. Hikaye için oynayacaksanız alınır.

Geri
Yukarı