GTA 4'te 512MB VRAM gözüküyor

Klavyekedisiyt

Decapat
Arkadaşlar, geçenlerde kurduğum mod GTA 4'ü bozunca yeniden Steam'den indirdim ama grafik ayarlarında normalde 3967MB VRAM yazarken şimdi 512 MB diye yazıyor. Silmeden önce yüksek ayarlarda donmadan oynayabiliyorken şu an donuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam dinput8.dll yedeğini almayı unutmayın vidoedekini indirip vidoedaki işlemi yapmayı dene.

Arkadaşlar, geçenlerde kurduğum mod GTA 4'ü bozunca yeniden Steam'den indirdim ama grafik ayarlarında normalde 3967MB VRAM yazarken şimdi 512 MB diye yazıyor. Silmeden önce yüksek ayarlarda donmadan oynayabiliyorken şu an donuyor.
Hocam giriş adaptöründen dolayı olabilir herhalde dahili ekran kartını kullanıyor ya da optimizasyondan dolayı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Oyun dahili ekran kartıyla çalışıyor olabilir. Bilgisayar laptop değil ise BIOS üzerinden dahili ekran kartının çalışmasını durdurun.

Oyun optimizasyon özürlüsü olduğu için 512 MB gözüküyor GTA 4'ün Steam'den başlatma seçeneklerini açıp -availablevidmem 3967 yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı