Çözüldü GTA 5 aktivasyon kodu istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berkcansss

Picopat
Daha fazla  
GTA 5 aktivasyon kodu istiyor Steam'deki CD anahtarı ile deniyorum yanlış. Bir de Social Club'u sil yükle yaptığımda gene aynı sorun. Ne yapacağım?

1705518406921.png

Çözüm
Yine diğer bir konudaki mesajımı kopyala yapıştır yapıyorum. Sizde de işe yarayacaktır muhtemelen.

Programlar (x86 olmayan) -> Rockstar Games klasörüne girin ve PlayGTA5.exe'yi çalıştırın. Steam açık olsun. Oyun aynı hatayı verecek olursa pencereyi kapatmayın. Gri olan "Back" tuşuna basın. Giriş ekranına geri dönecek böylece. Bu pencerede otomatik giriş (beni hatırla ayarı) için tik işareti mevcutsa tiki kaldırın. Kaldırdıktan sonra Steam'den tekrar girmeyi deneyin.

Bahsettiğim konumda bulamazsanız oyunun kurulu olduğu konumdan denersiniz. Herkeste aynı olmayabiliyor.
Yine diğer bir konudaki mesajımı kopyala yapıştır yapıyorum. Sizde de işe yarayacaktır muhtemelen.

Programlar (x86 olmayan) -> Rockstar Games klasörüne girin ve PlayGTA5.exe'yi çalıştırın. Steam açık olsun. Oyun aynı hatayı verecek olursa pencereyi kapatmayın. Gri olan "Back" tuşuna basın. Giriş ekranına geri dönecek böylece. Bu pencerede otomatik giriş (beni hatırla ayarı) için tik işareti mevcutsa tiki kaldırın. Kaldırdıktan sonra Steam'den tekrar girmeyi deneyin.

Bahsettiğim konumda bulamazsanız oyunun kurulu olduğu konumdan denersiniz. Herkeste aynı olmayabiliyor.

Çözüm

Programlar (X86 olmayan) -> Rockstar Games klasörüne girin ve PlayGTA5.exe'yi çalıştırın. Steam açık olsun. Oyun aynı hatayı verecek olursa pencereyi kapatmayın. Gri olan "back" tuşuna basın. Giriş ekranına geri dönecek böylece. Bu pencerede otomatik giriş (beni hatırla ayarı) için tik işareti mevcutsa tiki kaldırın. Kaldırdıktan sonra Steam'den tekrar girmeyi deneyin.

Oldu çok sağ ol :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı