GTA 5 almak için en uygun yer neresidir?

TechnoSorun

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5 almak istiyorum fakat uygun bir yer olması lazım normal amacım aktivasyon kodu almak ama o şekilde aratınca pahalı oluyor. O yüzden en uygun GTA 5 alma yerini arıyorum.

Steam, Epic Games, Item Satış gibi yerleri gezmeni öneririm fakat öyle her bulduğun siteden anında alışveriş yapma, ilk başta güvenilirliğini araştır. Eğer sabırlıysan orjinal mağazalarda indirim olmasını bekle veya çekilişlere katıl. Item Satış gibi sitelerde komisyonlara dikkat et.

Steam / Epic Games / Rockstar Games

(Hepsi %100 güvenilirdir, online oynarken hile kullanmamaya dikkat edin bu aralar herkesin hesabını çalıyorlar.)

Steam / Epic Games / Rockstar Games.

(Hepsi %100 güvenilirdir, Online oynarken hile kullanmamaya dikkat edin bu aralar herkesin hesabını çalıyorlar.)

Selam dostum benim sana önerim Steam'den satın alman.

Steam, Epic Games, ıtem satış gibi yerleri gezmeni öneririm fakat öyle her bulduğun siteden anında alışveriş yapma, ilk başta güvenilirliğini araştır. Eğer sabırlıysan orijinal mağazalarda indirim olmasını bekle veya çekilişlere katıl. Item satış gibi sitelerde komisyonlara dikkat et.

Arkadaşlar steam/epic/rockstr gibi yerleri ben de biliyorum fiyatlar tuzlu maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı