GTA 5 Amazon Prime ödülleri hala gelmedi

TRplayer426

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhabalar başlık da belirttiğim gibi ödüller hala gelmedi. Önceden konu açmıştım bunun için bir buçuk hafta önce kadar ve şimdi GTA 5'e tekrar girdim ve hala ödülü vermedi. Şu an 16. gün acaba kaç günde gelebilir? Bir süre daha gelmezse destek ekibine soracağım.

Normalde alındığı gün gelmesi gerekiyor hesabına dijital bir içerik çünkü ama herhangi bir sunucu problemi olsa bile en fazla 3 gün gecikir diye düşünüyorum. Sen bence destek ekibi ile iletişime geç.

Normalde alındığı gün gelmesi gerekiyor hesabına dijital bir içerik çünkü ama herhangi bir sunucu problemi olsa bile en fazla 3 gün gecikir diye düşünüyorum. Sen bence destek ekibi ile iletişime geç.
Açıklamada 7-10 gün arası sürer demişti ben de buraya sormuştum ve buradaki bir arkadaş 10-15 güne gelir demişti.

Böyle bir süre verildiyse o süre içerisinde gelmesi gerekirdi o zaman. Ben böyle bir süre olduğunu bilmiyordum o içerik için. Siz yine de destek ekibiyle iletişime geçin.

Destek ekibiyle konuştum ve Opera hataya sebep olabiliyormuş. Google Chrome indirip tekrar deneyin dedi. Bir de böyle deneyelim bakalım.

Geri
Yukarı