GTA 5 araba modu Online ban yer mi?

İnan Kan Mutlu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5'e bir kaç araba modu yüklemek istiyorum. Biliyorsunuz bunlar da sürükle bırak tipinde çalışmıyor, OpenIV ile direk oyun dosyalarına entegre ediyosunuz ve bunları geri çıkarmak ta biraz uğraştırıcı. Yani hepsini tek tek çıkarmak zor. GTA 5'e araba modu yüklersem ve Online'a modla girip modu çalıştırmazsam Online'dan ban yer miyim ?

Yanıtlarınız için teşekkür ederim fakat internette modla Online oynayan insanlar gördüm bu nasıl mümkün olabiliyor ?

Diğer oyuncuların oyununu etkilemediği için oyunda var olan bir aracın üzerine kurduğun sürece araba modundan ban yemezsin.
Ayrıca "Mods" klasörü oluşturup modları buraya kurarsan klasörün adını değiştirip modu devre dışı bırakabilirsin.
Merak ettiğim bişey var. O modları nasıl ayrı bir yere kurucam ve internette modla Online oynayan insanlar gördüm bu nasıl mümkün olabiliyor ?

Ban sebebi değil diyen arkadaşlar olmuş, ban sebebidir. Senin hangi modu kurduğuna bakmadan ban atılabiliyor. Taramada modlu gözükmen yetiyor. Oynayanlar var, ban yiyende var, yemeden hala oynayanlarda galiba birazda şans ben türkçe altyazı modundan ban yediğim için ban sebebi oldugunu gayet iyi biliyorum.

hayır ban sebebi değil ben 1 senedir oynuyorum ban yemedim
inanmayanlar ve isteyenler için hesap adım eOzen54 socialclub'den hesabın snapmatic fotolarına bakıp yamalarımı görebilirler hepsi online modda çekilmiştir
Örnek: https://prod.hosted.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/B6_o4i99Bk6hJK8zO9Jgdw_0_0.jpg

online de ban yemenin tek sebebi Scripthook.dll varken girmenizdir o yoksa sıkıntı olmuyor openıv programındaki asi managerleri instal diyin sonra mods klasörü oluşturur yama yapacağınız araba hangi data dosyasında ise onu mods klasörüna kopyalayın ve mods klasöründeki dosyadan edit çekin

mart 2017 tarihinden itibaren artık girilmiyor dinput8.dll varken online bağlanılmıyor uyarı veriyor ve dinput8.dll yoksa mods klasörü işlevsiz kalıyor buda araba yamalarını devre dışı bıraktırıyor yani araba yaması bu şekilde sonlanmış oldu ve artık gta 5 den hiçbir zevk alamıyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı