GTA 5 Bad Sport 3 Sorunu

Callsign_Atlas

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I5 12500H
8x2 16GB RAM
RTX 4060
2 TB SSD
Meslek
Epik ve Gizli
Çok kötü bir sorunum var. Yaklaşık 3 ay önce GTA 5 aldım Steam'dan aldığım gün oyuna heyecan ile girdim 1 yıl önce Playstation 3'te oynamıştım en son. Ps'de sinir bozucu modderlar yüzünden 3 yıl Bad Sport yemişti hesabım. Unuttum ben bu olayı ve 140 level hesabıma girdim. Yalanım yok modderlar para da atmıştı bir keresinde o yüzden de o hesabı aktardım. Ama işte 1 yıldır girmediğim için tamamen unuttum bad sport'u. Girdiğim gibi beni Bad Sport lobisine attı. Ve tüm hayallerim bitti. Ağlayacak gibi oldum. CS:GO'da yazın çalışıp para ile aldığım bıçağımı ve AK47'mi satıp almıştım. Gitti çöp oldu. 3 yıllık bir bad sport yemişim. NASIL YEDİYSEM. Rockstar Support'ta maksimum 3 ay gördüm. Şu an 2 yıl 4 ay falan kaldı galiba. Uzun zamandır girmiyorum oyuna. Artık Bad Sport lobisi de yok galiba çünkü online'a bağlanamıyorum. Ben aldığım hafta iade etmeye çalıştım lakin online'a girmeden 4 saat single oynamıştım... Çok şansızım. Sonra Steam'a ticket attım biz yardımcı olamayız Rockstar'a yazın dediler. Rockstar Supporta ticket attım ve BAD SPORT'u gördüğü yerde otomatik mesaj atan bir sistem ile karşılaştım. Ve bir destan yazmıştım İngilizce oraya... Sonra Bad Sport kullanmadan 12 tane daha ticket attım kimse bakmadı. Rockstar Twitter hesabına da mesaj attım yine aynı şekilde. Sanki bilerek yapılmış ya da suçlularmış gibi... En sonunda 5-7 arası bir email atınca Rockstar'a bir kişi ilgilendi. Çok mutlu oldum belki düzelir dedim. Ve onlara her şeyimi aldığım DLC'yi bile silebilirsiniz dedim. 2 gün sonra yapabileceğimiz tek şey hesabınızı silmek dedi ve ne story ne de online oynayamayacağımı da ekledi... Ümidi kesmiştim. Ama arkadaşım da şimdi alınca tekrar denemek istiyorum şansımı az bir para değil benim için bu. Çok iyi geliri olan bir aile değilim. Yazları kendi çalıştığım ile PC topladım ve ilk hayal ettiğim oyun arkadaşlarımla GTA5 oynamaktı. Yardım edebilecek var mı? En azından bir çözüm bulabilecek. Ya da ne söylesem işe yarar gibisinden.

Not: Bad sport'un anlamı çok fazla kişisel araç patlatıp, çok fazla görevden çıkıp, çok fazla sunuculardan kick yerseniz olur deniyor. Sizi ayrı bir BS sunucusuna atıyor orada sadece Bad sport oyuncular var ve ne Heist ne görev ne yarış ne de arkadaşlarınız kimse ya da hiçbir şey yok sadece DM yapıyorlar... Kafanızda ahmak(Dunce) yazan bir şapka. Bence beni modderlar sunucudan attı bir çok defa bu yüzden oldu ama bunu anlatamadım. Bana yeni oyun alır iseniz oynayabilirsiniz dediler. 200 TL az bir para değil. Günlük 5 TL harçlığım var karnımı doyurmama yetiyor. Ayıp ettiler. Yardım edebilen olursa çok sevinirim.

Ne yapmalıyım... Ağlamak geliyor içimden. Sinirliyim, ne yapacağımı bir türlü anlayamıyorum. Gitti 180TL... Lütfen hiç mi yok bi fikir bi çıkış?
upload_2017-2-18_3-40-24.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı