GTA 5 başlatılırken donuyor ve kendiliğinden kapanıyor

Dirk night

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selamün aleyküm ben GTA 5'i indirdim çalışıyor ama başlatılırken donuyor ve oyun kendiliğinden kapanıyor. Bunu bilen varsa birisi yardımcı olsun lütfen.

Oyun orijinal ise Steam veya Epic nereden aldıysanız dosya doğrulaması yapın eksik dosya var ise otomatik indirir. Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız arama motoruna örneğin "Steam oyun dosya doğrulama" yazın çıkar adımları takip edin.

Mod kurduysanız kesinlikle bundan kaynaklıdır.
"mods" klasörünü masaüstüne taşıyın (GTAV klasöründe kalmasın) ve o şekilde deneyin açılırsa mecburen sileceksiniz.

Hiç uyarı vermeden kapanıyor değilmi
Hayır uyarı vermiyor ama bu başlatılırken polis ışıkları yanıyor sonra r yazısı çıkıyor ondan sonra donuyor ve oyundan atıyor
Oyunu hangi platform üzerinden oynuyorsan oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama yaparsan problemin büyük ihtimalle çözülür.
Windows 10 pro platformunda oynuyorum
Mod kurduysanız kesinlikle bundan kaynaklıdır.
"mods" klasörünü masaüstüne taşıyın (GTAV klasöründe kalmasın) ve o şekilde deneyin açılırsa mecburen sileceksiniz.
Canım oyun açılmıyor mod da yokki sorun oyun açılmıyor sorun o zaten açılsa modda olurdu
Oyun orijinal ise Steam veya Epic nereden aldıysanız dosya doğrulaması yapın eksik dosya var ise otomatik indirir. Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız arama motoruna örneğin "Steam oyun dosya doğrulama" yazın çıkar adımları takip edin.
Oyun orjinal deyil ama almayı düşüyorum 😎
Hayır uyarı vermiyor ama bu başlatılırken polis ışıkları yanıyor sonra r yazısı çıkıyor ondan sonra donuyor ve oyundan atıyor

Windows 10 pro platformunda oynuyorum

Canım oyun açılmıyor mod da yokki sorun oyun açılmıyor sorun o zaten açılsa modda olurdu

Oyun orjinal deyil ama almayı düşüyorum 😎
Teşekkür edrim hanımefendi cevabınız için saygılar

Geri
Yukarı