GTA 5 Çalışmayı Durdurdu Hatası

onur42

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Steam'de orjinal GTA 5 sahibiyim. Oyuna normal giriyordum sıkıntı yoktu. Daha sonra oyuna Technogame adlı sitenin Türkçe yamasını uyguladım. Hiçbir sorun olmadan(Online dahil) oyunu oynadım. Bir süre oynamadım sanırım, oyuna güncelleme de gelmiş, oyuna bi girdim hikaye moduna(story mode) giriyorum yüklenirken atıyor oyundan. "GTA 5 çalışmayı durdurdu" hatası veriyor. Ekran kartım(gtx 960m) son sürümde güncel, Win10 kullanıyorum. Ben hatamın türkçe yamadan kaynaklanabileceğini düşündüm ama nasıl kaldırılır bilmiyorum. Belki oyun kendini yeniler diyerekten de Steam'den oyunun dosyalarını kontrol ettim ne Türkçe yama kaldırıldı, nede düzeldi.Malum oyunnun boyutu baya fazla, oyunu silip tekrar indirme derdi olmadan bu sorunu nasıl çözebilirim?Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı