GTA 5 Çizgi Oluşması

adoeyo98

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bu soruna yardımcı olabilecek var mı? MSI Afterburner olmadan girdim sonuç aynı, ekran kartı driver'ı güncel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cizgi diyince kesin Tearing vardir diye konuya girdim ve videoya baktim. Daha önce hic böyle bir hata görmedim ve yasamadim.
Aklima tek gelen cözüm oyunu kaldirip yeniden kurmaniz zira bunun sürücüden ya da ekran kartindan kaynakli olacagini hic zannetmiyorum.

Ekran kartınız nedir ? Aynı sorunu ben de yaşadım sonunda sürücüden olduğunu anladım. AMD kart kullanıyorsun büyük ihtimalle ve kartının R9 280-280X veya R9 380 olduğunu düşünüyorum. Sorunun olmadığı sürücü ise 17.11.4 sürümüdür.

Ekran kartınız nedir ? Aynı sorunu ben de yaşadım sonunda sürücüden olduğunu anladım. AMD kart kullanıyorsun büyük ihtimalle ve kartının R9 280-280X veya R9 380 olduğunu düşünüyorum. Sorunun olmadığı sürücü ise 17.11.4 sürümüdür.
Cevabiniz icin tesekkur ederim.Ekran kartim r9 380 evet suanki driver surumum adrenalin 18.2.1

Cevabiniz icin tesekkur ederim.Ekran kartim r9 380 evet suanki driver surumum adrenalin 18.2.1
Önemli değil bu sorun hala çözülemedi. 17.11.4 sürümü sorunsuz ve en günceli şu anlık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı