GTA 5 çok yüksek işlemci kullanımı

RozaNigra

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Gaza bastığım anda işlemci kullanımı %100E çıkıyor. Alt+Tab attığımda görev yöneticisinden bakıyorum alt tablı halde bile %54 işlemci kullanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Gaza bastığım anda işlemci kullanımı %100E çıkıyor. Alt+Tab attığımda görev yöneticisinden bakıyorum alt tablı halde bile %54 işlemci kullanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sistem özelliklerinizi belirtirseniz yardımcı olurlar bu sorun genellikle korsan oyun veya işlemci darboğazından oluyor.

Sistem özelliklerinizi belirtirseniz yardımcı olurlar bu sorun genellikle korsan oyun veya işlemci darboğazından oluyor.
İmzasında yazıyor. Ekran Kartı GTX 1650 4GB GAMING X - İşlemci i3 9100F 3.6GHZ - Ram 8GB 2666MHZ - Anakart H310M-PRO VD DDR4 2666MHZ - Ssd WESTERN DIGITAL 250GB (550MB OKUMA/525MB YAZMA)

Hangi ayarlarda oynuyorsunuz? Ayarları olabildiğinde yükseltirseniz işlemci kullanımı düşüyor. Hatta DSR ile 2K'da oynayın derim. Pürüzsüz bir görüntü oluşuyor.

Oyunu uzun zamandır oynuyor musunuz ? Oynuyorsanız bu sorun daha onceden yoktu da yeni mi çıkmaya başladı ?
6 aydır falan eskidende oluyordu ama daha az %70 gibi
Hangi ayarlarda oynuyorsunuz? Ayarları olabildiğinde yükseltirseniz işlemci kullanımı düşüyor. Hatta DSR ile 2K'da oynayın derim. Pürüzsüz bir görüntü oluşuyor.
Ayarları yükseltiyorum bu seferde fps 53 54 lere düşüyor işlemci kullanımı aynı dsr kullanınca netlik bozuluyor
Oyun korsan değil steamden aldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı