GTA 5 dosya taşıma

wus

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Benim GTA 5'im Epic Games'de yüklü. Steam'e taşımak istiyorum. GTAV dosyasının içindeki her şeyi kessem (kesmemin sebebi Steam'e atarken aynı zamanda Epic Games'den de silinmesini istemem) Steam'den yükleme başlatıp 15-20 MB indirmesini bekleyip oluşturduğu dosyanın içine atsam olur mu? Sonra indirmeye devam edip dosya doğrulamasını sağlayacağım. Online'a vs. girerken bir sorun olur mu? Ban falan yersin derseniz riske girmeyip silip direk Steam'den indireceğim ama o kadar uğraşmak istemiyorum. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Benim GTA 5'im Epic Games'de yüklü. Steam'e taşımak istiyorum. GTAV dosyasının içindeki her şeyi kessem (kesmemin sebebi Steam'e atarken aynı zamanda Epic Games'den de silinmesini istmemem) Steam'den yükleme başlatıp 15-20 MB indirmesini bekleyip oluşturduğu dosyanın içine atsam olur mu? Sonra indirmeye devam edip dosya doğrulamasını sağlayacağım. Online'a vs. girerken bir sorun olur mu? Ban falan yersin derseniz riske girmeyip silip direk Steam'den indireceğim ama o kadar uğraşmak istemiyorum. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Hayır bildiğim kadarıyla mümkün değil bu.

Hocam biraz daha detaylı anlatır mısınız? Anlayamadım kusuruma bakmayın.

Şimdi GTA V'yi Steam üzerinden indirmeye başlat. 20 MB insin durdur. Ardından Steam'i kapat. Epic Games GTA V klasörüne gir. Hani GTA V.exe olan klasöre. Orayı CTRL + X yap. Sonra Steam indirme konumu olan steamapps içine gir. Orada common ve download klasörleri var. Sen download klasörüne girip orada böyle 353532 numaralı gibi klasör olur. Onun içine CTRL + V yap. Işlem bu kadar. Sonra Steam'i geri aç ve devam et de. Otomatik eksik dosyaları indirip doğrulama yapacak.

Direkt steamapps klasörüne atarsanız olmaz. Downloads klasörü içinde bir numara vardır. O numara içinde GTA V dosyaları var. Oraya atmanız gerek. O zaman olur.
Benim dediğim şey, Epic Games'in diskimde oluşturduğu 100 GB'lık GTAV dosyasının içindeki ayrı ayrı 20-25 tane dosya-klasör dosyalarını Steam'in indirme başlattığı 15 MB'lık dosyanın içine atmak.
Şimdi GTA V'yi Steam üzerinden indirmeye başlat. 20 MB insin durdur. Ardından Steam'i kapat. Epic Games GTA V klasörüne gir. Hani GTA V.exe olan klasöre. Orayı CTRL + X yap. Sonra Steam indirme konumu olan steamapps içine gir. Oradan common ve download klasörleri var. Sen download klasörüne girip orada böyle 353532 numaralı gibi klasör olur. Onun içine CTRL v yap. Işlem bu kadar. Sonra Steam'i geri aç ve devam et de. Otomatik eksik dosyaları indirip doğrulama yapacak.
Anladım hocam teşekkürler bilgilendirme için. Ben common'a atacaktım. Çok sağolun.
Şimdi GTA V'yi Steam üzerinden indirmeye başlat. 20 MB insin durdur. Ardından Steam'i kapat. Epic Games GTA V klasörüne gir. Hani GTA V.exe olan klasöre. Orayı CTRL + X yap. Sonra Steam indirme konumu olan steamapps içine gir. Orada common ve download klasörleri var. Sen download klasörüne girip orada böyle 353532 numaralı gibi klasör olur. Onun içine CTRL + V yap. Işlem bu kadar. Sonra Steam'i geri aç ve devam et de. Otomatik eksik dosyaları indirip doğrulama yapacak.
Peki Online'a modla vs. fazlalık dosyayla girince ban yiyoruz ya hocam. Sadece Epic Games'in kullandığı fazlalık dosyalar illa vardır. Onlardan dolayı ban yemem değil mi?

Hayır tabii ki.
Tamamdır çok teşekkürler.
Hocam dediğiniz işlemi yaptım ama Steam'i kapatıp açmama rağmen 98 GB indiriyor. Ne yapmam lazım?

Hocam dediğiniz işlemi yaptım ama Steam'i kapatıp açmama rağmen 98 GB indiriyor. Ne yapmam lazım?
Dosyaları da doğruladım tüm dosyalar başarıyla doğrulandı diyor ama indirmeye devam ediyor.

Dosyaları da doğruladım tüm dosyalar başarıyla doğrulandı diyor ama indirmeye devam ediyor.
2.png
1.png
3.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı