Çözüldü GTA 5 Epic Games dosyalar olmasına rağmen tekrardan indiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Zeuus

Decapat
Daha fazla  
RAM
8GB
Ekran kartı
Amd Radeon Hd 5450
Anakart
Ecs H61H2-M13
İşlemci
İntel pentium G2010
Bilgisayarımın C diskine format attım sonrasında GTA 5 gireyim dedim tıkladığımda girmedi oyunun kurulu olduğu yeri kontrol ettim dosyaların hepsi duruyor ama Epic Games'e girip baktığımda 111GB'yi tekrar indirmeye başlıyor indirmeden elimdeki dosyalar ile oynayabilir miyim?

Çözüm
GTA 5 dosya klasörünü farklı bir konuma taşı, Epic Games'ten indirmeyi iptal et daha sonra tekrar indir de. İndirmeye başlayınca durdur ve Epic Games'i görev çubuğundan kapat. GTA 5 klasörünü Epic Games'ten seçtiğin klasöre at eğer uyarı verirse taşı ve değiştir de. Daha sonra Epic Games'i aç ve GTA 5'e devam et de. Doğrulama yapacak ve oynanabilir olacak.
Bu problemi Epic Games yüzünden 2 kere yaşadım ve illallah edip Steam’den aldım. Çözümü olduğunu sanmıyorum ben boşu boşuna 2 kere indirmiştim.

GTA 5 dosya klasörünü farklı bir konuma taşı, Epic Games'ten indirmeyi iptal et daha sonra tekrar indir de. İndirmeye başlayınca durdur ve Epic Games'i görev çubuğundan kapat. GTA 5 klasörünü Epic Games'ten seçtiğin klasöre at eğer uyarı verirse taşı ve değiştir de. Daha sonra Epic Games'i aç ve GTA 5'e devam et de. Doğrulama yapacak ve oynanabilir olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarımın C diskine format attım sonrasında GTA 5 gireyim dedim tıkladığımda girmedi oyunun kurulu olduğu yeri kontrol ettim dosyaların hepsi duruyor ama Epic Games'e girip baktığımda 111GB'yi tekrar indirmeye başlıyor indirmeden elimdeki dosyalar ile oynayabilir miyim?

Ben bir yöntem kullanıyorum ve oluyor sizde deneyin belki işe yarar. Oyunu İndirmeye başlayın 300 MB falan indirdiği zaman Epic Games'i kapatın. Kurduğunuz dosya yerine sizdeki oyun dosyalarını kopyalayın fakat. .egstore dosyasını sizin yedekteki klasörden silin sonra Epic Games'e girerek devam et deyin doğrulama işlemine başlar. Bende bu yöntem hep işe yarıyor fakat yedeğinizden kopyalarken. .egstore dosyasını silipte yapın.
Yedeğinden kopyalarken .egstore dosyasını silmezse tekrardan indirir bende de öyle oluyor.

Ben bir yöntem kullanıyorum ve oluyor sizde deneyin belki işe yarar. Oyunu indirmeye başlayın 300 MB falan indirdiği zaman Epic Games'i kapatın. Kurduğunuz dosya yerine sizdeki oyun dosyalarını kopyalayın fakat. Egstore dosyasını sizin yedekteki klasörden silin sonra Epic Games'e girerek devam et deyin doğrulama işlemine başlar. Bende bu yöntem hep işe yarıyor fakat yedeğinizden kopyalarken. Egstore dosyasını silipte yapın.

Yedeğinden kopyalarken. Egstore dosyasını silmezse tekrardan indirir bende de öyle oluyor.

Ben direk oyun klasörünü kes yapıp farklı konuma taşıyorum. Epic Games'ten indirmeyi başlatıyorum 1-2 MB inince durdurup Epic Games'i komple kapatıyorum. Daha sonra başka konuma taşıdığım klasörü geri eski yerine taşıyanca sorun olmuyor. Bende tekrar indirme sorunu olmuyor böyle yapınca.

Çok teşekkürler sorunum çözüldü sizin sayenizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı