GTA 5 Epic Games kütüphanesinde görünmüyor

Aliefe2632

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'de indirimdeydi aldım. Epic Games'de kütüphaneye gittim ama yoktu, kütüphaneyi gizle falan da açık değil ne yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir hesaba almış olabilir misiniz? Eğer ki doğru hesaba aldığınıza eminseniz destekle iletişime geçebilirsiniz.

Epic Games'de indirimdeydi aldım. Epic Games'de kütüphaneye gittim ama yoktu, kütüphaneyi gizle falan da açık değil ne yapacağım bilmiyorum.

Pardon hocam yanlış linki atmışım düzelttim.

Yani oyunu almak istediğiniz hesaba mı aldınız yoksa başka bir hesaba mı diye kontrol edin demek istedim.
Destek talebinde bulundum , şikayet var a da yazdım acaba paramı iade ederlermi veya oyunu yeniden verirlermi sorabilirmiyim?

Destek talebinde bulundum, şikayet var a da yazdım acaba paramı iade ederler mi veya oyunu yeniden verirler mi sorabilir miyim?

Bunun cevabını onlar verecektir benim bileceğim iş değil ben sadece desteğe yazabilirsiniz diye öneride bulundum onların yapacağı şeyi bilmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…