GTA 5 fiyatı düşer mi?

yunusiste

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi yanlış anlamayın ve dalga geçmeyin. Dün GTA 5'in fiyatı 175TL'ye düşmüştü. Ben de yarın karta para atıp alırım dedim ama baktım 276 olmuş. Sizce düşer mi devam mı eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi yanlış anlamayın ve dalga geçmeyin. Dün GTA 5'in fiyatı 175TL'ye düşmüştü. Ben de yarın karta para atıp alırım dedim ama baktım 276 olmuş. Sizce düşer mi devam mı eder?
Düşmez daha fazla. 176 liraya düşmesi ufak bir fiyatlandırma hatasıydı muhtemelen.

Eski bir oyun olduğu için ne zaman indirip gelir ne zaman zam gelir demek zor. O yüzden bekle belki iner.

@ubiquitous muhtemelen fiyatlandırma hatasıydı. Rockstar, aynı indirim oranını RDR2'ye yapmayıp GTA 5'e yapmıştı. Fiyatlandırma hatası olduğunu fark ettiklerinde de düzelttiler. Şu saatten sonra fiyatı o kadar düşmez, düşeceğini sanmam. Bir şeyi ucuz gördüğünüzde doğrudan kapacaksınız, yapacak bir şey yok. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı