GTA 5 "Games failed to initialize" hatası

İşletim sistemi
Windows 11

wvox7

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
gtx1650
İşlemci
i5 10300h
Merhaba, dün uzun zaman sonra GTA 5 girmek istediğimde Steam hesabınızı doğrulayın gibi bir hata gelmişti ondan sonra araştırdım oyun dosyaların bütünlüğünü doğrulayarak bu sorunu çözdüm ve sıkıntısız bir şekilde oyuna girdim ama bugün tekrar girmek istediğimde yine aynı hatayı verdi. Tekrar doğruladım ama bir işe yaramadı. Bunu tekrar tekrar denedim her seferinde aynı şeyi yaptım ama olmadı, bunun bir çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-10_015821748.png
    resim_2023-06-10_015821748.png
    15,9 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:

Bu belki işinize yarayabilir hocam.

Bu belki işinize yarayabilir hocam.

Rockstar Games Launcher da hesabım açık zaten hesaptan çıkıp girdim Launcher'ı silip tekrar yükledim tekrar dosyaları doğruladım hala girmiyor.

Rockstar Games Launcher da hesabım açık zaten hesaptan çıkıp girdim Launcher'ı silip tekrar yükledim tekrar dosyaları doğruladım hala girmiyor.
Ben iki kere yaşadım. Birinde oyun ve R* Launcher dahil GTA ile ilgili her şeyi sildim ve sıfırdan yükledim ve oldu. Sonra yine aynı sıkıntıyı yaşadım ama ne yaparsam yapayım çözemedim. Ben de gittim yeni bilgisayar aldım :). Şaka bir yana bu sorun beni bezdirince eski bilgisayarda oynamayı bıraktım ve yeni bilgisayar alınca tekrar yükledim ve şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Ben iki kere yaşadım. Birinde oyun ve r* Launcher dahil GTA ile ilgili her şeyi sildim ve sıfırdan yükledim ve oldu. Sonra yine aynı sıkıntıyı yaşadım ama ne yaparsam yapayım çözemedim. Ben de gittim yeni bilgisayar aldım :). Şaka bir yana bu sorun beni bezdirince eski bilgisayarda oynamayı bıraktım ve yeni bilgisayar alınca tekrar yükledim ve şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Hiçbir yerde bunun neden kaynaklandığı yazmıyor mu gerçekten ya illaki bir çözümü vardır. Zaten alabilecek olsam ben de yeni bilgisayar alırım da önerin bu olmamalı bence.

Hiçbir yerde bunun neden kaynaklandığı yazmıyor mu gerçekten ya illaki bir çözümü vardır. Zaten alabilecek olsam ben de yeni bilgisayar alırım da önerin bu olmamalı bence.
Çözümü başta sundum, her şeyi silin ve temiz kurulum yapın. Çok biliyorsanız forum forum dolaşmak yerine benim gibi kendiniz çözebilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Eğer OneDrive'ı aktif olarak kullanıyorsanız belgelerim klasöründen Rockstar Games/Social Club dosyasını silmeyi unutmayın. Sadece Social Club dosyasını silerek deneyin, belki sonuç alırsınız.

Denetim Masası üzerinden Rockstar Games Launcher ve Social Club'ı kaldırıp Steam üzerinden tekrar dosya doğrulaması yaptıktan sonra dener misiniz? Bir konuda sorunu bu şekilde çözmüşler.

Eğer OneDrive'ı aktif olarak kullanıyorsanız belgelerim klasöründen Rockstar Games/Social club dosyasını silmeyi unutmayın. Sadece Social Club dosyasını silerek deneyin, belki sonuç alırsınız.

İkisini de denedim maalesef işe yaramadı işin üzücü yanı RDR2'ye girmeye çalışırken de aynı hatayı veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı