GTA 5 Geçişli Grafik Sorunu ?

SunSet

Megapat
Merhaba,

Dizüstü bilgisayarımda GTA 5 akıcı oynamıyorum. Değiştirilebilir grafikleri yapılandır'dan GTA 5 yüksek performansa alınca oyun tepki vermiyor ama güç tasarrufa alınca oyun açılıyor. Bu seferde oyun akıcı oynanmıyor. İNTEL grafikle oynanınca da oyun akıcı oynanmıyor. İnternet'te ne var ne yok yaptım olmadı. Soruma yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. ATİ ekran kartım var.

Hocam yamayı dediğiniz adımlarla uyguladım fakat böyle yazı çıkıp oyun kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. GTA 5 kapalı iken yapacaksın ben o yer gelince bir tuşa basacaksın ve 2-7dk arası bekle daha urun sürmez sanmam ama sen bekle ve oyun zaten kendi açılacaktır. Bende de bu sorun vardı bu sayede çözdüm dediklerimi dene istiyorsan.

Bilgisayarımda iki ekran kartı var biri dahili(1 GB) diğeri harici(oyun için 2 GB ). Ben girdiğim diğer oyunlarda 2 GB geçişliye otomatik geçiyor fakat sadece GTA 5'te 1 GB'lık olana geçiyor oyun çok fena kasıyor grafikleri düşürmek zorunda kalıyorum tüm yöntemleri denedim hiç bi fayda yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…