Gta 5 gibi oyunu rahatça oynatacak ekran kartı

• Konuyu başlatan onurr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 6B
O

onurr

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar sorumu hemen sorayım. Gta 5 gibi oyunu rahatça oynatacak ekran kartı. Gerek görüntü kalitesinden akıcılığına kadar rahatça Gta 5 i oynatacak ekran kartı önerebilir misiniz? Bu ekran kartının nasıl özellikleri olduğunu anlatabilirseniz sevinirim. Bende seçebilirim fakat benden kat kat daha iyi olan yardım sever Technopat üyelerine soruyorum. Yardım sever dememin en iyi anlamı şudur forumda açtığım konuların hepsinin cevabını aldım.

Bu arada bütçeyi söyleyeyim

En az : Bedava

En pahalı : 1200 TL

Önerilerinizi bekliyorum.

Evet diğer arkadaşımızın dediğine katılıyorum bende ama bf4 gibi oyunu ultra ayarlarda oynamak gibi bir planın varsa eğer 3 GB bellekli ya da üzeri kapasiteye sahip ekran kartlarına yönelmeni tavsiye ederim..

Evet diğer arkadaşımızın dediğine katılıyorum bende ama bf4 gibi oyunu ultra ayarlarda oynamak gibi bir planın varsa eğer 3gb bellekli yada üzeri kapasiteye sahip ekran kartlarına yönelmeni tavsiye ederim..

Ekran kartılarında GB belleği ne zaman önemlidir biliyor musun? 1 tane değil de 2 3 tane monitör kullanacaksan önemli olur. Onun dışında 1 GB'lık ekran kartıları bile hayli hayli yetiyor. Karşılaştırılması bin kere yapıldı. Bir kere daha yapıyoruz.

GT630 4 GB : 200 TL

GTX690 4 GB : 2500 TL

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı