GTA 5 Güncellemeden Sonra Türkçe Yama Çalışmaması

GonzoGunner

Hectopat
Daha fazla  
Hocam bende Türkçe yama vardı. Güncelleme sonrası Türkçe yama yüzünden açılmadı oyun şu an silip anca girdim sizde de öyle mi? Yoksa kullanmıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe yama İngilizce temelli bir online oyuna (kısaca çoğu oyuna) yapılması gerekilen en son yamalardan bence. Ben kullanmıyorum şahsen. Eğer anlamadığım bir kelime varsa çevirilerine bakıp öğreniyorum.

İngilizcem neredeyse butun konuşmaları anlayacak düzeyde ama Türkçe yama ile daha rahat ediyorum.

Hocam bende Türkçe yama vardı. Güncelleme sonrası Türkçe yama yüzünden açılmadı oyun şu an silip anca girdim sizde de öyle mi? Yoksa kullanmıyor musunuz?
Yama online oyunlarda sıkıntı çıkarır. Yamayı yapanlarda bunu söylemişti. Bu arada sürümden sürüme fark olacağından çalışmamıştır tahminimce.

Oyunun build sürümü değiştiği için çalışmıyor. Yamayı yapanların yeni sürüme güncellemesi lazım. Yaklaşık 3-4 güne çıkartıyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…