GTA 5 hem FPS attıran hem de grafik attıran mod önerisi

pplike2

Hectopat
GTA 5'te hem grafik attıran hem de FPS attıran mod vs. var mı acaba?
Sistemim.
Intel i3 1005G1.
8 GB DDR4 RAM.
Intel UHD.
Yani grafiği çok attırmasına gerek yok oynanılabilir olsun yeter.

GTA V için yapılan grafik modları oyunun grafiklerini yeni nesile yaklaştırmak için yapılıyor yani aynı anda FPS ve Grafik arttıran mod bulamazsınız.

HD Graphics 520 ile GTA V oynamaya çalışmıştım ama 8 GB RAM yetmemişti. Belki sorun RAM miktarınızdadır.

GTA V için yapılan grafik modları oyunun grafiklerini yeni nesile yaklaştırmak için yapılıyor yani aynı anda FPS ve Grafik arttıran mod bulamazsınız.

HD Graphics 520 ile GTA V oynamaya çalışmıştım ama 8 GB RAM yetmemişti. Belki sorun RAM miktarınızdadır.
Çoğu testlerde grafik kartının yetersiz olduğu gözüküyor.

Hem FPS hem grafik arttıran mod diye bir şey yok. FPS arttıran mod grafikleri aşağı çeker, grafik modu da FPS'i aşağı çeker.

Çoğu testlerde grafik kartının yetersiz olduğu gözüküyor.
YouTube'da HD Graphics 520 testlerine bakmıştım ve oynanabilir duruyordu. GTA V oynarken MSI Afterburner ile neyin yetmediğini görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende HD Grafik Kartı, 8 GB RAM'den 2 GB VRAM ayırdığı için RAM yetersiz kalıyor, RAM yetersiz kaldığı için bilgisayar HDD'ye baskı yapıyor ve drop yemekten oynayamıyorum.

GTA V için yapılan grafik modları oyunun grafiklerini yeni nesile yaklaştırmak için yapılıyor yani aynı anda FPS ve grafik arttıran mod bulamazsınız.

8 GB RAM'ler ben uzunca bir dönem oynadım oyunla alakalı aşırı sıkıntı çekmedim arkadaşın sorunu Intel UHD. YouTube'deki testler de de görünüyor UHD ile ancak 30 FPS alınıyor Intel 11. nesilden sonra biraz daha güçlendirmeye başladı UHD'leri iyi kötü bir ekran kartı almanı öneririm eğer masaüstü sistemin varsa.
YouTube'da HD Graphics 520 testlerine bakmıştım ve oynanabilir duruyordu. GTA V oynarken MSI Afterburner ile neyin yetmediğini görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende HD grafik kartı, 8 GB RAM'den 2 GB VRAM ayırdığı için RAM yetersiz kalıyor, RAM yetersiz kaldığı için bilgisayar HDD'ye baskı yapıyor ve drop yemekten oynayamıyorum.

Oyunun ilk görevini çekmiş ama fazla şehir içi değil şehir içine geçince FPS'in yerlere düşme ihtimali çok yüksek. Büyük patlamalar olunca da düşer oyundan zevk alamaz bence grafikler de çok kötü bunun yerine GeForce NOW alıp orada denesin oynamayı daha iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı