GTA 5 Hesap Aktarma

Yosef

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an oynadığım hesabın bilgilerini (GTA Online'deki ilerleme) Epic Games'te ücretsiz aldığım GTA 5'e aktarabilme şansım var mı? (Şu an oynadığım hesap bana ait değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde GTA Online'a nasıl giriş yapabiliyordunuz? Yoksa crack olarak indirdiğiniz GTA 5'te GTA Online sunucularında mı oynuyordunuz?
Hayır Steamdan oynuyorum. Konuyu saptırmana gerek yok. Bu arada bahsettiğin şeyin de mümkün olduğunu düşünmüyorum. Korsan GTA 5 ile orjinal oyun sunucularına bağlanamazsınız.
Bu konu milyarlarca kez açıldı gidip konulara bakabilirsiniz.
Aradım ama çıkmadı. Bahsettiğim PS4'ten PC 'ye değil, Social Clubtan Social Cluba aktarma.

@Yosef, normal bir dille cevaplandırabilirdiniz. Size sadece bir soru sordum. Korsan olarak indiren kişiler de GTA Online'a girebiliyor. Sorununuzu daha iyi açıklayabilirsiniz. Bu sayede çözüm yolunuzu bulabiliriz.

@Yosef, normal bir dille cevaplandırabilirdiniz. Size sadece bir soru sordum. Korsan olarak indiren kişiler de GTA Online'a girebiliyor. Sorununuzu daha iyi açıklayabilirsiniz. Bu sayede çözüm yolunuzu bulabiliriz.
Sorunumu yazdım zaten. İki tane hesap var şuan elimde. Sıkıntı birisi benim birisi bir başkasının. GTA 5 bedava olmadan önce başkasından ödünç aldığım hesapla oynuyordum. Şuan rahat olmak maksadıyla böyle bir şey istiyorum. Mümkünatı var mı böyle bir şeyin ? Ya da Rockstara ticket atsam,durumu anlatsam böyle bir şey yapabilirler mi ?

@Yosef, başka bir bilgisayarda oynadığınız GTA Online'ı, Social Club oturumu ile oynamaktaydınız. Başka bir yerden indirdiğiniz GTA 5 ile girerseniz ve Social Club hesabınızı tanımlarsanız hesabınız oraya taşınır. Bildiğim kadarıyla bu şekilde oluyor. Social Club hesabınızı biliyorsanız, diğer oturumlarda da aktarabilirsiniz.

Geri
Yukarı