GTA 5 hikaye modu yüklenirken sinyal yok hatası

sercan12

Decapat
Arkadaşlar ekran kartım AMD R5 220 4 GB, RAM DDR3, intel pentium G3260 işlemci 64 bit sistem. 3 aydır GTA 5 düşük ayarlarda rahatca oynuyordum. Ama şimdi oyunu defalarca silip yüklememe rağmen GTA 5 yuklenirken birden sinyal yok deyip ekran kapanıyor. PES 2017 Tomb Raider 2013, Outlast 1 aciliyor hiçbir sorun yok. Yardımcı olur musunuz?

Ekran kartının owerclock ayarlarından frekans kaç paylaşır mısın bizle ?
Bende ona göre düşürmeni söyleyeyim eğer frekansın yüksekse belki ekran kartın kaldırmıyordur.Birkaç gün önce bende benzer bir problem yaşadım çözümü bu şekilde buldum

Settings.xml dosyasını silip deneyin. Olmazsa ekran kartınızda bir sorun olabilir.
O dosya tam olarak belgelerimde mi yoksa oyunun olduğu dosyada mı?
Monitör DP kablo ilemi bağlı?
Hayır normal vga kablosu ile
Ekran kartının owerclock ayarlarından frekans kaç paylaşır mısın bizle ?
Bende ona göre düşürmeni söyleyeyim eğer frekansın yüksekse belki ekran kartın kaldırmıyordur.Birkaç gün önce bende benzer bir problem yaşadım çözümü bu şekilde buldum
ekran kartınınayarlarıyla hiç oynamadım ama 90 derece çıkıyordu bende soktum. Intel hd graphicle açtım sorun gta5 te yine aynı ama diğer oyunlar yine oynanıyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı