Çözüldü GTA 5 Hydra jet moduna geçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yagizklc

Hectopat
Epic Games'ten GTA 5 oynuyorum. Stroy modda Hydra aldım ama bir şekilde jet moduna geçemiyorum. Baktım araştırdım, e tuşu diyorlar ama işe yaramıyor.
Sadece yukarı çıkıp aşağı inebiliyorum.

Çözüm
Epic Games'ten GTA 5 oynuyorum. Stroy modda Hydra aldım ama bir şekilde jet moduna geçemiyorum. Baktım araştırdım, e tuşu diyorlar ama işe yaramıyor.

Vtol (dikey kalkış) tuşları güncellemeden sonra değişti. Artık yeni gelen F106 uçağı ile birlikte vtol için g tuşuna basılı tutmanız lazım.
Şu an bir sorun var galiba. Bende de geçmiyor. Tuş değiştirmek işe yaramadı, fixlenmesini bekleyene kadar başka araçlar kullanacağız sanırım.

Numpad tuşlarından 8, 4, 6 ve 2 ile yönlendiriyorsunuz.

Motorlar başta aşağı doğru, 90 derece dönmesi için e ye basılıyor fakat son güncellemeden beri çalışmıyor.

Vtol (dikey kalkış) tuşları güncellemeden sonra değişti. Artık yeni gelen F106 uçağı ile birlikte vtol için g tuşuna basılı tutmanız lazım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı