GTA 5 indirimi kaç gün sürer?

• Next Fest: 9 - 16 Ekim 2023
  • Steam Çığlık Festivali'nin (Cadılar Bayramı) Dönüşü: 26 Ekim - 2 Kasım 2023
  • Sonbahar İndirimi: 21 - 28 Kasım 2023 (büyük mevsimsel indirim)
  • Kış İndirimi: 21 Aralık 2023 - 4 Ocak 2024 (büyük mevsimsel indirim)

Olarak indirim güneri var hocam. 20 Kasım güncellemesine kadar indirimin bekleyeceğini düşünmüyorum. Cadılar Bayramı gibi 2 Kasım'da bitebilir belki.

Bir şey daha soracağım. Bilgisayarım şu an elimde değil ve telefondan açtığım bir Steam hesabı var, buradan GTA 5'i alsam bilgisayarım geldiğinde bu hesaba bağlansam oyunu açar mı?

Evet. Telefondaki hesabın ile bilgisayardaki hesabının aynı olduğuna emin ol. Başka hesaba alma yanlışlıkla. Onun dışında sorun olmaz. Hatta bilgisayar açıksa telefon üzerinden indire bastığında da bilgisayarına indirebilirsin.

• Next Fest: 9 - 16 Ekim 2023
  • Steam Çığlık Festivali'nin (Cadılar Bayramı) Dönüşü: 26 Ekim - 2 Kasım 2023
  • Sonbahar İndirimi: 21 - 28 Kasım 2023 (büyük mevsimsel indirim)
  • Kış İndirimi: 21 Aralık 2023 - 4 Ocak 2024 (büyük mevsimsel indirim)

Olarak indirim güneri var hocam. 20 Kasım güncellemesine kadar indirimin bekleyeceğini düşünmüyorum. Cadılar Bayramı gibi 2 Kasım'da bitebilir belki.

Evet. Telefondaki hesabın ile bilgisayardaki hesabının aynı olduğuna emin ol. Başka hesaba alma yanlışlıkla. Onun dışında sorun olmaz. Hatta bilgisayar açıksa telefon üzerinden indire bastığında da bilgisayarına indirebilirsin.
Bilgisayarı geçen gün sipariş ettim şuan elimde değil maalesef.O gelene kadar indirim biterse diye telefondan almaya karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı