GTA 5 kaplamaların yüklenmemesi

highhoppens

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar,

Sorun tam olarak başlıkta yazıyor ama bir türlü çözemedim. Sistemim:
  • GTX1050 2GB
  • Intel G4400
  • 8 GB DDR4 RAM
  • 500 GB HARDDİSK
Aynı sistemle oynayan bir adam daha var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerilerinizi bekliyorum. Yine Technopat Sosyal'de bir öneri buldum. Oyun indiği zaman hepsini tek tek deniycem. O arkadaşın çözümü GTA 5'e öncelik atama. Sizin çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci eski ve çok yeterli bir işlemci değil sürekli %100 de çalışıyor oyunun grafiklerini yükselt çözünürlüğü yükselt yani 2048 mb nin 2048 inide kullan bendede gtx 1050 2gb var 2 gb nin 2gb si kullanılıyor 60 fps 50 fps arası değişiyor

.

İşlemci eski ve çok yeterli bir işlemci değil sürekli %100 de çalışıyor oyunun grafiklerini yükselt çözünürlüğü yükselt yani 2048 mb nin 2048 inide kullan bendede gtx 1050 2gb var 2 gb nin 2gb si kullanılıyor 60 fps 50 fps arası değişiyor

Fps bendede 50-60 artık kaplama yükleniyo ama diyelim çok hızlı gittim anlık takılma oluyo kaplama yüklenmiyo 50 fps e olsada göze 30 gibi geliyo.

.

Fps bendede 50-60 artık kaplama yükleniyo ama diyelim çok hızlı gittim anlık takılma oluyo kaplama yüklenmiyo 50 fps e olsada göze 30 gibi geliyo.
işte o anlık takılmalar işlemci yüzünden oluyor vidoda farkettinmi bilmiyorum ama ekran kartı kullanımı %70 lerde geziyor bu seferde darboğaz oluyor işlemci ekran kartının hızına yetişemiyor ve oyunda kaplama sorunu, anlık takılma tarzı olaylar oluyor sana tavsiyem işlemcini değiştir i3 7100 altı işlemci alma alıcaksan yada komple anakart değiştir Ryzen e geç R3 1300X tavsiyemdir.

işte o anlık takılmalar işlemci yüzünden oluyor vidoda farkettinmi bilmiyorum ama ekran kartı kullanımı %70 lerde geziyor bu seferde darboğaz oluyor işlemci ekran kartının hızına yetişemiyor ve oyunda kaplama sorunu, anlık takılma tarzı olaylar oluyor sana tavsiyem işlemcini değiştir i3 7100 altı işlemci alma alıcaksan yada komple anakart değiştir Ryzen e geç R3 1300X tavsiyemdir.
knk i3 6100 alıcam

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı