Çözüldü GTA 5 Klasör İsmi Değiştirme Sonucu Güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RedComandante

Kilopat
Daha fazla  
İki hafta öncesine kadar GTA 5 için polis modu yüklemiştim ve oynamıştım, sonrasında daha çok mod yüklemek isterken güncel oyun versiyonunun modlar yüzünden değişip oyunun bozulmasına ve yeniden indirmeme sebep olmuştu. Bugün ise oyunun klasörüne bakarken bir hata fark ettim.

Adsız2.png

Program Files dosyasının içine değil de ismini alarak yeni bir klasöre kurmuşum, nasıl becerdim bilmiyorum ve şimdi de Rockstar Games olacak şekilde değiştirmek isterken koca oyunu bana yeniden indirtiyor. Klasörün ismini ve yanlış konumunu gördükçe deli oluyorum.

Adsız.png

Düzeltme imkanım var mı? Şimdiden teşekkürler.

Yok mu yardımcı olabilecek biri ?

Çözüm
Bu konuda tek yapılabilecek şey sistem üzerinden yüklü olan yerin ismini değiştirmek.
Başlangıca Regedit yazın, daha sonra şu yolu izleyin:
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Rockstar Games\Grand Theft Auto V
Daha sonra resimdeki gibi InstallFolder'a tıklatın penceredeki ismi şu anki ismiyle değiştirin. Olması gerek.

Adsız.jpg
Bu konuda tek yapılabilecek şey sistem üzerinden yüklü olan yerin ismini değiştirmek.
Daha sonra resimdeki gibi InstallFolder'a tıklatın penceredeki ismi şu anki ismiyle değiştirin. Olması gerek.

Adsız.jpg

Çözüm
Teşekkürler, görevden sonra hemen deneyeceğim.

Eki Görüntüle 287160
Tekrardan çok teşekkürler sorun düzeldi. Önce klasör ismini değiştirdikten ve Regedit'ten InstallFolder kısmından doğruladıktan sonra çözüldü.

Adsız.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı