Satılık GTA 5 Kutulu Orijinal 150TL

Güven KAHVECİ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmeni
Ürünün linki: Gta 5 Kutulu Dvd Ve Orjinal Key GittiGidiyor'da 179708431
Arkadaşlar ürün hediye olarak geldi hiç açılmadı. Taşımadan dolayı dışındaki poşet biraz hasar görmüş olsa da bandrole hiç dokunulmadı. Fiyatın uygun olması bana hediye geldi ihtiyaç fazlası ve para ihtiyacım var o yüzden satılık. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün linki: Gta 5 Kutulu Dvd Ve Orjinal Key GittiGidiyor'da 179708431
Arkadaşlar ürün hediye olarak geldi hiç açılmadı. Taşımadan dolayı dışındaki poşet biraz hasar görmüş olsa da bandrole hiç dokunulmadı. Fiyatın uygun olması bana hediye geldi ihtiyaç fazlası ve para ihtiyacım var o yüzden satılık. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
ben almayı düşünüyorum ödeme şeklinin nasıl yapabiliriz İstanbul sultangazide oturuyorum birde fotoğraflarını atabilirmisiniz son sorum saçma olucak ama içimde kalmasın social club hesabı aktif edildimi

ben almayı düşünüyorum ödeme şeklinin nasıl yapabiliriz İstanbul sultangazide oturuyorum birde fotoğraflarını atabilirmisiniz son sorum saçma olucak ama içimde kalmasın social club hesabı aktif edildimi
kutu daha hiç açılmadı social club da aktif edilmedi fotoğraflarıda en kısa sürede paylaşayım.

Ödeme şekli için aklınızda bir şey varsa söyleye bilirsiniz. Fiyat olarakta 120tl düşündüm.

Geri
Yukarı