Çözüldü GTA 5 mod kurunca kilitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Firehorse MK II

Megapat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Geçen gün Steam'dan GTA V aldım. Oyuna mod kurdum, ancak oyun sürekli kilitleniyor. Şu an sadece Script modları kurdum ancak her kütüphaneyi ve gereksinimleri yüklememe rağmen, oyun kilitleniyor, görev yöneticisi ile zorla kapatıyorum. Orijinal aldığım oyuna crack atıp öyle mi mod kurmak zorundayım? Bu arada her hangi bir hata kodu da yok.

Çözüm
Hocam. :D Baştan deseydiniz ya Launchere yönetici izni verin diye.
Düzenleme : Yok hocam olmadı yine kilitleniyor. Var mı başka öneriniz?
Tamam arkadaşlar çözdüm. Sıkıntı ekran kartına yaptığım overclocktan kaynaklıymış. Kilitlenebilir.
O zaman şu yolu izleyin D:\SteamLibrary\steamapps\common\Grand Theft Auto V
Orada GTAVLauncher'a gibi bir dosya olacak ona sağ tıklayın özelliklere tıklayın uyumluluk bölümüne gel yönetici olarak işaretle'yi etkinleştir uygula ve oyunu o dosyadan çalıştır.

Hocam. :D Baştan deseydiniz ya Launchere yönetici izni verin diye.
Düzenleme : Yok hocam olmadı yine kilitleniyor. Var mı başka öneriniz?
Tamam arkadaşlar çözdüm. Sıkıntı ekran kartına yaptığım overclocktan kaynaklıymış. Kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı