GTA 5 mod menü var mı?

İşletim sistemi
Diğer

Umuty7

Decapat
Daha fazla  
Ben HFW ile kırık PS3'de GTA 5 için mod menu var mı? Biliyorum korsan oyun kötü bir şey ama zaten Online girmiyorum normal modda araba modifiye etmek için falan.

Ben HFW ile kırık PS3'de GTA 5 için mod menu var mı? Biliyorum korsan oyun kötü bir şey ama zaten Online girmiyorum normal modda araba modifiye etmek için falan.

Uyarı yemeden kapatın konuyu.

Eski konsol olduğu için orijinallik konusunda bir sıkıntı çıkarmıyor forum. Bırakın korsan kullanmayı, nasıl korsan kullanabileceğinize dair konular mevcut.

Aynısı bende oldu konu onaylanınca uyarı veriliyor kabul edenler uyarı veren kişiler farklı ilk konusu olduğu içinde uyarı da sadece bunu yapmayın derler öyle ciddi bir şey değil

Aynısı bende oldu konu onaylanınca uyarı veriliyor kabul edenler uyarı veren kişiler farklı ilk konusu olduğu içinde uyarı da sadece bunu yapmayın derler öyle ciddi bir şey değil
Sony desteği kestiği için forum karışmıyor kırık konsol konularına. Böyle de olmalı zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…