GTA 5 mod önerisi

W4rlock

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı:ASUS TUF RTX 4080 16GB OC

İŞLEMCİ:AMD RYZEN 7 7700X

RAM: 32GB (2x16)

ANAKART:ASUS PRIME X670E-PRO WI-FI soket AM5 6400MHz DDR5

SSD:MSI 1TB SPATIUM M390 NVMe M.2 SSD

GÜÇ KAYNAĞI:FSP Hydro PTM PRO HPT2-1200M 1200W 80+ platinium 120mm
Şöyle bir GTA 5'te akayım diyorum, bunun için güzel modlar önerir misiniz? Modlar hakkında hiçbir fikrim yok ama şöyle güzel bir grafik modu bir de trainer dediklerinden indirmek istiyorum GTA Online'daki araçlara da erişim olsun diye. Başka modlar varsa onlara da açığım, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir GTA 5'te akayım diyorum, bunun için güzel modlar önerir misiniz? Modlar hakkında hiçbir fikrim yok ama şöyle güzel bir grafik modu bir de trainer dediklerinden indirmek istiyorum GTA Online'daki araçlara da erişim olsun diye. Başka modlar varsa onlara da açığım, önerilerinizi bekliyorum.

Bende hazır mod paketi var hocam isterseniz MediaFire'a atayım bu mod paketini kurarsınız. Nasıl kurulacağını biliyor musunuz?

Grafik modu birkaç araç modu ve Menyoo hilesi var. Grafikler GTA 6 gibi oluyor bütün modları eksiksiz kurunca. Ama FPS 90 ila 120'lerden 40 ila 60 arasına düştü bende.

Araç ve Skin modları bakabilirsiniz.

Bende hazır mod paketi var hocam isterseniz MediaFire'a atayım bu mod paketini kurarsınız. Nasıl kurulacağını biliyor musunuz?

Grafik modu birkaç araç modu ve Menyoo hilesi var. Grafikler GTA 6 gibi oluyor bütün modları eksiksiz kurunca. Ama FPS 90 ila 120'lerden 40 ila 60 arasına düştü bende.
Grafik modunun bir resmi ya da oynanış görüntüsü var mı ? Birde sisteminiz neydi ? Benim 3050 laptop ultra ayarlarda 90 100 fps alıyor.

Araç ve skin modları bakabilirsiniz.

Hocam bende onu diyorum ya mod biliyorsanız önerin diye bende mod sitelerinden araştırabilirim ama dandik bir mod indirmektense bilen kişilere sormak isterim.

Nasıl kurulur bilmiyorum ama araştırıp öğrenebilirim hocam.

Hocam bende onu diyorum ya mod biliyorsanız önerin diye bende mod sitelerinden araştırabilirim ama dandik bir mod indirmektense bilen kişilere sormak isterim.

Nasıl kurulur bilmiyorum ama araştırıp öğrenebilirim hocam.
Yani zevkine göre değişir, aç GTA İnside'ı istediğini indir.

Menyoo ve Rampage trainer.
GTA Online araba modu.
Bunların dışında envai çeşit değişik araba modları. Tabii bunları kurmak için open4 indirmeniz gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı