GTA 5 mod yükleme ban sebebi mi?

İşletim sistemi
Windows 10

gkydmr123

Centipat
İyi günler. Ben Epic Games üzerinden GTA 5 ücretsiz olunca oyunu aldım ve yükledim. Fakat sorun şu ki tek kişilikte modlu bir şekilde oynamak istiyorum. Fakat ban yerim diye veya Online moda girmez diye korkuyorum fakat oyuna mod indirmeyi çok istiyorum ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

İyi günler. Ben Epic Games üzerinden GTA 5 ücretsiz olunca oyunu aldım ve yükledim. Fakat sorun şu ki tek kişilikte modlu bir şekilde oynamak istiyorum. Fakat ban yerim diye veya Online moda girmez diye korkuyorum fakat oyuna mod indirmeyi çok istiyorum ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Mod ile Online girmediğin sürece bir şey olmaz. Online'a girerken tüm modları silmeye dikkat et.

Mod ile Online girmediğin sürece bir şey olmaz. Online'a girerken tüm modları silmeye dikkat et.

İlk öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Fakat ben bir sürü mod kuruyorum. Mod kurmak çok hoşuma gidiyor ben mods adlı klasör açsam bütün her şeyi oraya atsam sonrada Online girerken adını değiştirsem veya GTA 5 klasöründen çıkarsam problem olur mu?

Dosya değiştirirsen Online'da sokmaz. Fakat oyun klasörüne yürütme kütüphanesi atarsan (genelde .dll dosyaları olur, örnek: trainer) Online'a girebilirsin. Tabi ki Online'a tertemiz girmediğin sürece ban riski yüksek, karakter sıfırlamadan perma bana kadar yolu var.

Dosyaları oyun yürütemeyecek şekilde depolarsan sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı