GTA 5 modlar çalışmıyor

sparkle35

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Steam'den GTA 5 oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra modlarımın çalışmadığını fark ettim modları tekrar yükledim fakat hala çalışmıyor yardımcı olur musunuz modsuz oynayamıyorum.

Script Hook V kurulu olduğunu düşünüyorum, değilse kurun. Native Trainer'ı atmanıza gerek yok. Menyoo'nun varsayılan tuşu F8, bu tuşu kullanan başka bir şey varsa değiştirin. Neden iki trainer kullanıyorsunuz? İkisinden birini kullanabilirsiniz.

Script Hook V kurulu olduğunu düşünüyorum, değilse kurun. Native Trainer'ı atmanıza gerek yok. Menyoo'nun varsayılan tuşu F8, bu tuşu kullanan başka bir şey varsa değiştirin. Neden iki trainer kullanıyorsunuz? İkisinden birini kullanabilirsiniz.

Şöyle anlatayım techno fun diye bir kanal var menyo da kaybolan araçlar için bu trainerı yükletti ben de Rampage'den yüzme ve yürüme hızımı ayarlıyorum sadece menyo da bu özelliği bulamadım çünkü ama şu an önemli olan menyo.

Script Hook V kurulu ben F8 tuşu yerine Z tuşunu kullanıyorum değiştirmiştim fakat açılmıyor basınca.

Menyoo'da F9 ile Object Spooner modunu açıp karakterimi havalimanına sürükleyip bırakıyordum, sonrasında oluşturduktan sonra kaybolan araçlar bir daha kaybolmuyordu. Kesin çözümünü bilmiyorum ama el alışkanlığıyla bunu yapıyordum ben. Z tuşu oyunun aktif tuşlarından diye hatırlıyorum, F8'e döndürüp tekrar deneyin. Ayrıca Menyoo'da da hızı ayarlayabiliyorduk sanırım.

Menyoo'da F9 ile object spooner modunu açıp karakterimi havalimanına sürükleyip bırakıyordum, sonrasında oluşturduktan sonra kaybolan araçlar bir daha kaybolmuyordu. Kesin çözümünü bilmiyorum ama el alışkanlığıyla bunu yapıyordum ben. Z tuşu oyunun aktif tuşlarından diye hatırlıyorum, F8'e döndürüp tekrar deneyin. Ayrıca Menyoo'da da hızı ayarlayabiliyorduk sanırım.

Şu an kaybolan araç sorunum yok. Z tuşu aktif bir tuş değil diye biliyorum yıllardır kullanıyorum tekrar F8'e döndürdüm denedim sonuç hala aynı. Menyoo da hızı az ayarlanabiliyor yüzme hızı ayarlanmıyor.

Şu şekilde aradaki fark. Bir özelliğini unutmuşum Rampage trainer da F5'e basınca istediğiniz yere ışınlanıyorsunuz Menyoo da ışınlanma biraz uğraştırıyor F5 biraz daha pratik.

Dosya Ekleri

• IMG20231104150525.jpg
    IMG20231104150525.jpg
    206,9 KB · Görüntüleme: 12
  • 16990998456756371079897196988225.jpg
    16990998456756371079897196988225.jpg
    196,6 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı