GTA 5 mouse lag sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

bugraertas

Centipat
Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım Casper Excalibur G650 bir laptop özellikleri;

• Işlemci: Intel i7 7700HQ 8 çekirdek.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 4 GB ve Intel(r) HD Graphics 630.
  • RAM: 8 GB.
Konu belli V-Sync yani FPS ve Hertz sabitleyiciyi kapatınca oyunun ana menüsünde ve oyunda ESC'ye bastığımda Mouse'da takılmalar oluyor fakat FPS'ye baktığımda hiç düşmüyor. Yani mouse lagı gibi bir şey oluyor. Aslında V-Sync'yi açtığımda oyunun ayarlarından aktif edebildiğimiz landing page kısmında da fare bu sefer gecikiyor. Ben şöyle bir şey yaptım NVIDIA denetim masasında uygulama ayarlarına girip frame limit kısmını 75 yaptım oyun içinde işe yaradı ama landing page de başka bir FPS sabitleme var galiba. Orada hep 64 FPS alıyorum ve mouse o yüzden gecikiyor diye düşünüyorum. Oyunun keyboard&mouse ayarlarından mouse input kısmını Windows yaptım diğerlerini de yaptım ama olmadı. DDU ile grafik sürücülerimi kaldırdım yeniden yükledim ama yine olmadı. Bu konuda özellikle @Recep Baltaşdan yardım bekliyorum.
GTA 5 grafik ayarlarım ise;
Çözünürlük: 1920X1080.
Bütün ayarlar düşük. (normal)
(Tüm sürücüler, oyun güncel ve oyunu Steam'den doğruladım)
İşte sorun tam olarak bu videodaki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı