GTA 5 nasıl oynanmalı?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, 110 saat GTA 5'in ardından oyunu silip bir daha yüklememiştim. Şu an oyunu tekrar yüklemeye karar verdim ve oyunda neler yapabilirim? Hikayeyi tamamlarken %93 ilerlemede oyunun save dosyası silindi malum Rockstar Games Launcher 😀. Bir daha da hikayesini oynamadım. Birkaç trainer yükleyip hikaye modunda bayağı bir şeyler yapmıştım ancak sıktı. Online da hileciler yüzünden hiç zevk vermiyor sizce ne yapmalıyım? Hangi modlar kurulur?

Mod önerileriniz için sistemim:
GTX 1080.
R5 2600X.
16 GB RAM.
480 GB SSD, 500 GB hard disk (10 yıllık çok yavaş)
Oyunu hard Disk'e kurduğum için çok yavaş açılıyor.

Merhaba, 110 saat GTA 5'in ardından oyunu silip bir daha yüklememiştim. Şu an oyunu tekrar yüklemeye karar verdim ve oyunda neler yapabilirim? Hikayeyi tamamlarken %93 ilerlemede oyunun save dosyası silindi malum Rockstar Games Launcher 😀. Bir daha da hikayesini oynamadım. Birkaç trainer yükleyip hikaye modunda bayağı bir şeyler yapmıştım ancak sıktı. Online da hileciler yüzünden hiç zevk vermiyor sizce ne yapmalıyım? Hangi modlar kurulur?

Mod önerileriniz için sistemim:
GTX 1080.
R5 2600X.
16 GB RAM.
480 GB SSD, 500 GB hard disk (10 yıllık çok yavaş)
Oyunu hard Disk'e kurduğum için çok yavaş açılıyor.
Grand RP yükleyebilirsiniz çok güzel online serverlar var eğlenceli de ya da Fivem de yükleyebilirsiniz.

110 saat de %93 tamamlama mı? Vay be!

RP sunucuları var oralarda oynayabilirsiniz. Online da solo görevler yapıp para kasabilirsiniz. Bir ekip kurarak görev de yapılabilir. Benim zamanında Online çıktığı vakit ilklerde ekibim vardı o zaman en az +500 saat görev yapmışızdır.

110 saat de %93 tamamlama mı? Vay be!

RP sunucuları var oralarda oynayabilirsiniz. Online da solo görevler yapıp para kasabilirsiniz. Bir ekip kurarak görev de yapılabilir. Benim zamanında Online çıktığı vakit ilklerde ekibim vardı o zaman en az +500 saat görev yapmışızdır.
%83 falan da olabilir hocam ama baya bir ilerlemiştim. İlerlemeye bakmıştım yüzde kaç diye ama hatırlamıyorum tam inanın o civar bir şeydi. Ekip olarak 3 4 arkadaşımı çağırabilirim ancak alanları yok indirmek için sürekli de valorant oynuyorlar 😀

Grand RP deneyebilirsiniz.

Grand RP deneyebilirsiniz.

Bakacağım kesinlikle. Zevkli bir şeye benziyor.

Geri
Yukarı