GTA 5 nasıl süresiz yüksek önceliğe ayarlanır?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bazen GTA V'yi yüksek öncelik yaptırmayı unutuyorum, bu da göreve girdiğimde sıkıntı yaratıyor, bu yüzden kalıcı olarak nasıl yüksek yapabileceğimi bulmaya çalışıyorum.

Bir de sysmain adlı readyboost için gerekli bir hizmet kendiliğinden kapanıyor, readyboost eski bir teknoloji biliyorum ancak HDD 5400RPM olduğu için az da olsa işe yaradığını düşünüyorum.

Yüksek öncelik yapma nedeniniz klavye sorunu mu? Oyunun başlangıç seçeneklerine "-high" yazarsan olabilir bu arada.

Yüksek öncelik yapma nedeniniz klavye sorunu mu?
Hayır.

O sorun büyük ihtimal sistem yavaşlığı veya port yuvalarının magmadan daha sıcak olmasından kaynaklı.

Yüksek öncelik yapma nedeniniz klavye sorunu mu? Oyunun başlangıç seçeneklerine "-High" yazarsan olabilir bu arada.

Klavye sorunu değil. Oyunlarda PC'nin ona öncelik tanıması yani performans. buyur
Üstüne çift tıklayın ve gelen uyarılara evet diyorsun. Bilgisayarını yeniden başlat olur.

Klavye sorunu değil. Oyunlarda PC'nin ona öncelik tanıması yani performans. buyur
Üstüne çift tıklayın ve gelen uyarılara evet diyorsun. Bilgisayarını yeniden başlat olur.

Hayır, ben bu yöntem ile sanırım GTA V klavye sorunumu çözdüm o yüzden tam emin olmak için sordum. Biliyorum öncelik tanıdığını.

Merhaba Grand theft Auto V, yüksek önceliğe alındığında daha az kasıyor. Fakat programı her kapattığımda görev yöneticisinden yaptığım ayar sıfırlanıyor. Bu yüzden kısayol ile kalıcı yapmaya çalıştım ancak bir uyarı almama sebep oldu. Kısayolu GTA V açıkken görev yöneticisinde ki "ayrıntılar" bölümünde gözüken exe uygulamasına bağlamıştım.

Kısayolun ayarladığım hedef yolu: C:\Windows\System32\cmd.exe /c start "GTAV" /High "C:\Program Files\Epic Games\GTAV\GTA5.exe"

Aldığım hata: Unrecoverable fault - Please restart the game.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…