GTA 5 Ne zaman geliyor?

ROG

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise
Arkadaşlar baştan söyliyeyim konuyu yanlış yerde açmış olabilirim. Yanlış yerde açtıysam da kusuruma bakmayın.

Arkadaşlar GTA 5 ne zaman geleceği hakkında bir bilginiz var mı ? Merak ettim de. Halen daha bir açıklama yapılmadımı GTA 5 hakkında ?

Ne bu kadar geçikti ki anlamıyorum.

Çok doğal. Oyunu şimdiden çıkarsalardı, %100 diyorum bak konsol portu olacaktı. Yine PC'de stabil çalışmamalar, oyuncuların isyan bayrakları... Çıkmaması bana göre de iyi oldu. Adam akıllı port etsinler PC'ye isterlerse 2015'te çıkarsınlar. Ama oyun PC de stabil çalışsın yeter. Gerisini oyun hallediyor zaten.

Geçtiğimiz haftalar Rockstar'ın resmi Twitter adresinde bir kullanıcı GTA 5 PC'ye ne zaman çıkar diye sormuştu ve yetkililer "Yeni gelecek GTA 5 haberleri için sitemizi takip edin" diye cevap vermişti.

Yani sanırım burada GTA 5'in PC ile ilgili bir haber yayınlayacakları hakkında gizli bilgilendirme yapıyorlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı