GTA 5 ne zaman indirime girer?

SwideNes

Centipat
Bildiğiniz üzere karantina günlerindeyiz. Arkadaşlarla Rust oynuyorduk, sıkıldık. YouTube'da roleplay videolarını gördüm, GTA 5 almak istedim ama 169 TL vermek istemiyorum açıkçası. Sizce ne zaman indirime girer? Bilgisi olan kişiler yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz üzere karantina günlerindeyiz. Arkadaşlarla Rust oynuyorduk, sıkıldık. YouTube'da roleplay videolarını gördüm, GTA 5 almak istedim ama 169 TL vermek istemiyorum açıkçası. Sizce ne zaman indirime girer? Bilgisi olan kişiler yazarsa sevinirim.

Genelde yazın veya yılbaşı zamanları indirime giriyor. Ama belli olmaz diğer ülkelerde olan bayramlar için de yapılıyor bazen. Örneğin cadılar bayramı gibi.

Paskalya bayramı geldi gelir bir 90 TL'ye düşüceğini düşünüyorum.

2 adet link ekledim. Birincisi 169 lira steam mağazasında, ikincisi 183 lira. Bu şekilde farklı sitelerden key olarak satın alabilirsin. Güvenilir site olmasına dikkat et.
Ne zaman indirim yaparlar bilmek güç, yabancıları bayram tarihlerinde indirimler oluyor genelde.

İlkbahar indiriminde çok büyük bir ihtimal girecektir genelde mayısın sonlarında yapılıyor. Yaz indiriminde de kesinlikle girecektir o da Haziran'ın sonunda oluyor. Steam her hafta rasgele indirimler yapıyor bu tarihlerden önce de indirime girebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı