Çözüldü GTA 5 Online Giremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WhiteWolf

Hectopat
Online'a girmeye çalıştığımda "The Rockstar Game services are unavailable right Now. Please return to Grand Theft Auto V" hatasını alıyorum. Oyuna girdiğimde üstte "has signed in (offline mode)" diyor. Home tuşuna bastığımda "retry connection" diyorum olmuyor. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Çözüm
Evet silip Steam'den dosyayaları doğrulayın o yükler.
Aklıma başka bir şey gelmiyor.
Yaptım hocam. Birsürü eksik dosya buldu, indirdi, Social Club ve Rockstar Launcher'i baştan kurdu fakat hala Online girerken bu hatayı veriyor.
@ibrahimf, mobil veriden girdim sonra tekrar modeme bağlandım ve düzeldi. Şu an oynayabiliyorum. Teşekkürler ilgilendiğiniz için :).
Evet silip Steam'den dosyayaları doğrulayın o yükler.
Aklıma başka bir şey gelmiyor.
Yaptım hocam. Birsürü eksik dosya buldu, indirdi, Social Club ve Rockstar Launcher'i baştan kurdu fakat hala Online girerken bu hatayı veriyor.
@ibrahimf, mobil veriden girdim sonra tekrar modeme bağlandım ve düzeldi. Şu an oynayabiliyorum. Teşekkürler ilgilendiğiniz için :).

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı