GTA 5 Online girilmiyor

Kerem Ozy

Hectopat
Merhaba; ben GTA 5 Online'ye bağlanırken ev interneti ile sorun oluyor, kendi internetimi bağlayıp girdiğimde sorunsuz oynuyorum fakat evin interneti normal, her oyunu normal şekilde oynatıyor ping gayet güzel ama GTA 5'e geldiğimiz zaman işler değişiyor.

Valla iyice saçmaladılae zaten. Ben de geçen gireyim dedim 10 dk sonra serverdan herkes düştü. Daha önce de aynı şey oluyordu hatta online'a bağlanması 15-20 dk bile buluyordu. İlk şuan oturduğumuz eve taşındışımızda 2 sene önce falan internet yoktu binada. Ben de telefon internetiyle bağlanıyordum ve baya hız farkı vardı. Şuan 25mb interneti alıyorum ama nedense sadece gta 5 çok yavaş kalıyor. Red dead redemption 2 gayet hızlı bağlanıyor. Oyun dosyalarını tekrar doğrula bi kendine gelsin sorun varsa. Kaç yıllık oyunu hala oturtamadılar yada bizim gibi ülkelerde sorun oluyor olabilir gibi geliyor artık bana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı