GTA 5 Online Heist Açılmıyor

Mematibaş1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuna yeni başladım apartman aldım. bir kere heist yaptim sonra tekrar gittim ama şu an sadece başkalarına katılabiliyorum. bunu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci heist derken ben ucuz olan bir tanesini aldim pek bilmiyorum oyunu ve yeniyim.
Araç kargosu satın alman daha iyi olur. İkinci heist ise The Prison Break. Çok buglu bazen kurtaracak olduğun ajan seninle gelmiyor falan oyundan seni soğutabilecek bir heist fakat sakın soğuma. Soruların olursa yazabilirsin iyi oyunlar.

Araç kargosu satın alman daha iyi olur. İkinci heist ise the Prison Break. Çok buglu bazen kurtaracak olduğun ajan seninle gelmiyor falan oyundan seni soğutabilecek bir heist fakat sakın soğuma. Soruların olursa yazabilirsin iyi oyunlar.

Hocam alım ben onu kargoyu götürüyordum millet beni öldürdü sonra.

Araç kargosu satın alman daha iyi olur. İkinci heist ise the Prison Break. Çok buglu bazen kurtaracak olduğun ajan seninle gelmiyor falan oyundan seni soğutabilecek bir heist fakat sakın soğuma. Soruların olursa yazabilirsin iyi oyunlar.

Bir de prison değil de ilk heistti tekrar tekrar yapabiliyor muyum?

Hocam alım ben onu kargoyu götürüyordum millet beni öldürdü sonra.

Bir de prison değil de ilk heistti tekrar tekrar yapabiliyor muyum?
İlk heisti host olarak tekrar yapamazsın ama Quick Join ile tekrar katılabilirsin.

hocam alım ben onu kargoyu götürüyorfum millet beni öldürdü sonra
Görev yöneticisinden iki saniye bir ayar yaptıktan sonra tek başınıza kalıp görev yapabiliyorsunuz. İlk başlarda öyle deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı